Консультування з питань оподаткування

Вартість послуги: за домовленістю

 

Наше розуміння консультування з питань оподаткування.

Консультування з питань оподаткування – це мистецтво організації та ведення власного бізнес-процесу в найоптимальніший спосіб, водночас не порушуючи вимог законодавства та місцевих податкових органів.

Місцеві труднощі: суперечки з питань оподаткування.

Хоча реформа податкового законодавства в Україні вже розпочата прийняттям Податкового кодексу та низки інших законів та підзаконних актів, українське податкове законодавство все ж таки продовжує містити окремі положення, що часто суперечать одне одному чи є неоднозначними. Крім того, дуже часті зміни у податкових законах призводять до того, що маючи власних спеціалістів у сфері податкового обліку, клієнти звертаються за консультаціями чи незалежною професійною думкою з метою встановити діючі податкові правила у різні періоди діяльності та відповідні наслідки у разі необхідності коригування звітності, та сплати штрафних санкцій.

Принцип, згідно з яким податковий облік повинен базуватись на бухгалтерському, лише нещодавно почав вводитися в дію відповідно до нового Податкового кодексу. У будь якому випадку, розбіжностей між обома обліками уникнути не вдасться. Численні операції обробляються нерівномірно і часом важкі для розуміння.

Крім того, дуже часті зміни у податкових законах призводять до того, що маючи власних спеціалістів у сфері податкового обліку, клієнти звертаються за консультаціями чи незалежною професійною думкою з метою встановити діючі податкові правила у різні періоди діяльності та відповідні наслідки у разі необхідності коригування звітності та сплати штрафних санкцій.

Наше рішення: комплексне консультування і далекоглядне планування.

Ми не тільки пояснюємо українську систему оподаткування, але й вирішуємо податкові проблеми, надаючи активні бізнес-рішення для Ваших індивідуальних і комплексних потреб.

Зокрема, наші послуги по консультуванню з питань оподаткування охоплюють:

консультування з питань оподаткування на етапі заснування бізнесу;

консультування з питань оподаткування і оптимізація в рамках повсякденної діяльності;

податкова експертиза (перевірка дотримання податкового законодавства);

консультування щодо витрат, які не підлягають включенню до податкового обліку, аналіз податкових різниць та правильності відображення витрат бізнесу у податковому обліку;

ПДВ-планування;

податкове планування - в тому числі міжнародних операцій.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Оттен Консалтинг: бухгалтерські послуги, податкова консультація, аудит відповідності
(основний офіс)

04053, Україна, Київська, Київ, Провулок Бехтерівський, будинок 4B
  • +38 (044) 492 77 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги