Контролінг

Вартість послуги: за домовленістю

 

Наше розуміння контролінгу.

Контролінг в Україні асоціюють з контролем, хоча це доволі різні поняття. Контроль направлений на перевірку використання ресурсів, а контролінг має за мету ефективне планування та використання наявних ресурсів.

Необхідна інформація зазвичай більш детальна та специфічна за ту, що показує фінансова звітність. Тільки за допомогою добре налагодженої системи контролінгу можливо ефективно оцінити та показати керівництву всі ті процеси, які відбуваються на підприємстві, надати рекомендації щодо підвищення ефективності використання ресурсів та як результат підвищити прибутковість бізнесу у цілому.

Місцеві труднощі: низька якість даних.

Зроблена на основі плану рахунків, закріпленого на законодавчому рівні, та переважно формальних вимог відносно структури балансу та звіту про фінансові результати, українська фінансова звітність надає недостатньо інформації про справжній фінансовий стан підприємства. Крім того, навіть у працівників бухгалтерського відділу відсутнє розуміння важливості фінансової звітності для інвесторів та керівників. Звітність часто має значні викривлення у зв'язку із невисоким рівнем кваліфікації кадрів на селі, коригується на прохання контролюючих органів для покращення статистичних показників чи модифікується для досягнення більш ліквідних показників отримання кредитних коштів.

Крім того, існують не зовсім зрозумілі для західного сприйняття положення та специфіка бухгалтерського обліку, до яких потрібно звикнути, та які призводять до регулярних непорозумінь при контролінгу та складанні звітності. Так, наприклад, виставлений рахунок на оплату товарів, робіт та послуг є лише «запрошенням до оплати» та не є первинним документом для обліку. Лише товарна накладна чи акт виконаних робіт (підписані обома сторонами) є підставою визнання виручки від реалізації. Крім того, поки оригінал документу не отриманий, бухгалтер не буде проводити операцію в обліку, що призводить до значних затримок у часі із відображенням операцій в обліку та негативно впливає на оперативність та достовірність даних.

Економічне мислення працівників часто відсутнє та обмежене формальностями, тому актуальний контролінг та перевірка даних звітності є вкрай необхідними для розуміння реального стану підприємств.

Наше рішення: вирішення проблем з питань контролю за інвестиціями (контролінгу), індивідуально розроблені для кожного клієнта та впроваджені за допомогою місцевих ноу-хау.

Ми впроваджуємо в місцевий бухгалтерський облік індивідуально розроблені рішення в сфері контролінгу. Це можуть бути як звичайні управлінські звіти, так і комплексна система планування, бюджетування та обліку собівартості та витрат.

Розроблені форми управлінських звітів можуть бути адаптовані щодо корпоративних стандартів та облікової політики іноземного інвестора, щоб за допомогою місцевого досвіду та ноу-хау гарантувати відповідність звітності західним європейським стандартам та підготувати дані для їх консолідації із іншими компаніями.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Оттен Консалтинг: бухгалтерські послуги, податкова консультація, аудит відповідності
(основний офіс)

04053, Україна, Київська, Київ, Провулок Бехтерівський, будинок 4B
  • +38 (044) 492 77 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги