Бухгалтерський облік

Вартість послуги: за домовленістю

 

Наше розуміння бухгалтерського обліку.

Систематична організація грошових потоків, наявних ресурсів клієнта та моніторинг фінансового результату підприємства для внутрішнього контролю, а також зовнішньої звітності.

Місцеві труднощі: збільшення формальних вимог та розширення обов'язків бухгалтерії.

У порівнянні із західноєвропейськими стандартами бухгалтерського обліку до українського бухгалтерського обліку ставиться значно більше формальних вимог, значно більша кількість первинних документів у порівнянні із іншими країнами Європи та превалювання форми над суттю. В результаті, виникає багато операцій, які повинні обліковуватися двічі: один раз в бухгалтерському, а другий раз в податковому обліку та призводить до значних витрат часу для виконання всіх вимог до первинних документів.

Бухгалтери готують велику кількість звітів та декларацій, серед яких є щомісячні (ПДВ, єдиний соціальний внесок та деякі інші), квартальні та річні (податок із фізичних осіб, фінансова звітність та податок на прибуток, т.і.). Багато часу займають банківські операції по врегулюванню валютних питань та операцій із готівкою, у зв'язку із жорстким регулюванням таких операцій з боку держави.

Крім того, сфера відповідальності українського бухгалтера значно ширша ніж сфера відповідальності західноєвропейського бухгалтера. В доповнення до звітності до обов'язків бухгалтера належить також контролінг та трудомісткі процеси управління персоналом та частково врегулювання договірних відносин, які дуже впливають на податковий облік. Більше того, бухгалтерія являється відділом, що веде переписку з податковими інспекціями, статистикою та банками.

Наше рішення: багаторічний досвід у поєднанні з місцевою і міжнародною бухгалтерською експертизою.

В нашій Компанії працюють німецько- та англомовні експерти з відповідним багаторічним досвідом роботи в бухгалтерському та податковому обліках, в тому числі у спілкуванні з податковими органами. Крім цього ви матимете кваліфікованих контактних осіб із досвідом роботи в іноземних підприємствах. Таким чином, ми здійснюємо ефективний бухгалтерський облік, враховуючи українські вимоги та одночасно забезпечуємо вас прозорими звітами відповідно до західноєвропейських стандартів бухгалтерського обліку (включаючи IFRS та німецькі стандарти GAAP).

В рамках бухгалтерського обліку ми пропонуємо наступні послуги:

• постановлення, моніторинг та контроль бухгалтерського та податкового обліку, включаючи консультування з питань оподаткування в повсякденних ситуаціях;

• повне ведення бухгалтерського та податкового обліку підприємств;

• ведення управлінського обліку, в тому числі розробку та впровадження управлінської звітності в залежності від специфіки та внутрішніх потреб підприємства.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Оттен Консалтинг: бухгалтерські послуги, податкова консультація, аудит відповідності
(основний офіс)

04053, Україна, Київська, Київ, Провулок Бехтерівський, будинок 4B
  • +38 (044) 492 77 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги