Перевірка фінансового стану та звітності підприємства

Вартість послуги: за домовленістю

 

Наше розуміння перевірки фінансового стану та звітності підприємства.

Ми надаємо клієнту глибоке розуміння фінансового стану потенційного об'єкту купівлі через комплексний систематичний аналіз та прогнозування.

Місцеві труднощі: низька інформативність та викривлення української фінансової звітності.

У більшості випадків українські фінансові звіти є недостатніми для проведення дійсної перевірки фінансового стану та звітності підприємства.

Причина цього двояка: перш за все, фінансова звітність у відповідності з міжнародними стандартами бухгалтерського обліку складається дуже рідко, а отже звітність потребує трансформації. По-друге, українська фінансова звітність зазвичай показує лише розмиту картину, що не відображає реального фінансового стану компанії.

Це можна пояснити, пильніше розглянувши українську систему бухгалтерського обліку, для якої мінімізація податків та залежність від вимог контролюючих органів є основними рушіями. Таким чином, місцеві компанії не зацікавлені у відображенні своїх фактичних фінансових показників, а керівники у більшості випадків не вважають таку звітність важливою.

Крім того, для більшості українських компанійякі засновані у формі товариств із обмеженою відповідальністю (ТОВ), обов'язкового аудиту не існує, що призводить до подальшого нехтування бухгалтерським обліком. Хоча українські органи влади і вимагають подання фінансових звітів, дані таких звітів не перевіряються контролюючими органами на достовірність, але активно використовуються для статистичних досліджень.

У зв'язку із існуючим спрощеним оподаткуванням для сільськогосподарських підприємств податковий облік на більшості підприємствах галузі не ведеться. А бухгалтерський облік майже не впливає на оподаткування, що додатково занижує цінність правильності ведення обліку та складання звітності.

Більше того, донедавна, бухгалтерський облік суттєво відрізнявся від податкового обліку. Принцип, згідно з яким податковий облік повинен базуватись на бухгалтерському обліку не застосовувався. І лише з моменту введення в дію нового Податкового кодексу зроблена серйозна спроба наближення податкового обліку до бухгалтерського.

Наше рішення: ретельний аналіз і прозора ілюстрація фінансових показників.

Наші експерти проаналізують не тільки баланс та звіт про фінансові результати, щоб показати потенційні шанси та ризики, а й нададуть додаткову інформацію та аналіз відповідності даних, що міститься у звітності, за необхідності зроблять відповідні коригування. Коментарі та примітки до фінансової звітності нададуть можливість відобразити справжній фінансовий стан підприємства та зробити відповідні висновки.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Оттен Консалтинг: бухгалтерські послуги, податкова консультація, аудит відповідності
(основний офіс)

04053, Україна, Київська, Київ, Провулок Бехтерівський, будинок 4B
  • +38 (044) 492 77 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги