Управлінська звітність та трансформація української фінансової звітності за міжнародними стандартами IFRS та німецькими стандартами GAAP

Вартість послуги: за домовленістю

 

Наше розуміння трансформації української фінансової звітності за міжнародними стандартами IFRS та німецькими стандартами GAAP.

Трансформація даних українського бухгалтерського обліку у відповідності з Вашими внутрішніми корпоративними стандартами звітності або західноєвропейськими стандартами бухгалтерського обліку.

Місцеві труднощі: необ'єктивність українського бухгалтерського обліку унеможливлює адекватну оцінку фінансового стану підприємства у відповідності із західноєвропейськими стандартами.

Український бухгалтерський облік зазвичай підпорядковується податковому законодавству більше ніж комерційному та господарському праву. Крім того, часто трапляється, що здійснені операції не відображені в обліку через відсутність первинних документів, що не відповідає принципу превалювання суті над формою. У результаті маємо недостовірне відображення фінансової ситуації підприємства.

Таким чином, перехід на західноєвропейські стандарти бухгалтерського обліку має істотне значення для фінансового аналізу бізнесу.

Наше рішення: прозора трансформація з максимальним дотриманням принципу відповідності.

Наші фінансові експерти підготують цілісну трансформацію Вашого українського бухгалтерського обліку відповідно до західноєвропейських стандартів. Крім того, ми будемо застосовувати облікову політику, яку Ваша компанія вирішила використовувати для обліку своєї діяльності.

У разі трансформації у відповідності з німецькими або австрійськими GAAP ми співпрацюємо з атестованими аудиторами з Німеччини та Австрії, для того, щоб гарантувати, що українські дані бухгалтерського обліку трансформуються з максимальним дотриманням стандартів відповідної країни (GAAP).

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Оттен Консалтинг: бухгалтерські послуги, податкова консультація, аудит відповідності
(основний офіс)

04053, Україна, Київська, Київ, Провулок Бехтерівський, будинок 4B
  • +38 (044) 492 77 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги