Сільське господарство

Вартість послуги: за домовленістю

 

Багато сільськогосподарських компаній в Україні є неприбутковими. Причин для цього може бути багато. Зазвичай, це трапляється через поєднання неефективного менеджменту та контролю з браком знань. Ми допомагаємо нашим клієнтам реструктурувати їхню компанію та залучити кваліфіковані кадри до управління, щоб зробити бізнес прибутковим.

Зазвичай, ми починаємо з детального фінансового аналізу, під час якого порівнюємо основні показники з показниками місцевих компаній та середньостатистичними по регіону, визначаємо найбільш проблемні місця у організації процесів та бізнесу в цілому. Ми також проводимо бесіди з керівниками та провідними спеціалістами компанії, що дає нам можливість виявити її слабкі місця та потенціал щодо покращення діяльності. Потім ми пропонуємо впровадження спеціальних проектів, спрямованих на покращення роботи компанії. Ми також допомагаємо отримати додаткове фінансування.

За необхідності ми тимчасово беремо на себе керування фінансовими питаннями та реструктуризацією бізнесу, а також забезпечуємо пошук необхідних кадрів у сфері фінансів, обліку та управління. У випадку, якщо компанії бракує новітніх технологій, ми допомагаємо у пошуку висококваліфікованих фахівців у галузі сільського господарства в Західній Європі.

 
 
Для того щоб залишити відгук, ви повинні авторизуватися.
 
Скарга на відгук Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на відгук Закрити вікно

 

Послуга «Сільське господарство» представлена в послугах, в розділі Бізнес-тренінги, бізнес-освіта, розвиток персоналу.
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Оттен Консалтинг: бухгалтерські послуги, податкова консультація, аудит відповідності
(основний офіс)

04053, Україна, Київська, Київ, Провулок Бехтерівський, будинок 4B
  • +38 (044) 49277XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги