Бухгалтерські та аудиторські послуги Україна тепер надає наша компанія!

Новина знаходиться в архіві!
Бухгалтерські та аудиторські послуги Україна тепер надає наша компанія!

Для більшості компаній України подання фінансової звітності разом з обов'язковим отриманням аудиторського висновку стає дедалі важчим, оскільки постійно з'являються нові вимоги щодо оприлюднення звітності для низки категорій підприємств. Також тепер разом з фінансовою звітністю більшість компаній повинна буде надавати звіт про управління, який відображає стан і перспективи розвитку підприємства і розкриває основні ризики та фактори невизначеності щодо його діяльності.

При веденні підприємницької діяльності дуже важко слідкувати за нововведеннями, адже саме собою ведення бізнесу забирає багато часу, нервів та сил. Навіщо псувати своє життя, якщо можна просто замовити послуги компанії, яка гарантовано все правильно та швидко зробить?

Однією з таких компаній є «Оттен Консалтинг». Ми – англо- та німецькомовна консалтингова компанія, офіс якої розташований в м. Київ. Надаємо широкий спектр послуг, серед яких бухгалтерські та аудиторські послуги Україна. У разі виникнення питань ми залюбки проконсультуємо Вас за номером телефону, вказаному на сайті. Будемо раді співпрацювати з Вами! 

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Оттен Консалтинг: бухгалтерські послуги, податкова консультація, аудит відповідності
(основний офіс)

04053, Україна, Київська, Київ, Провулок Бехтерівський, будинок 4B
  • +38 (044) 492 77 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create