Форензик - must have вашого бізнесу!

Корупція та шахрайство - одна із найактуальніших проблем економіки на сьогодні. Іноді, власники підприємств можуть навіть не підозрювати про витік фінансів з компанії, адже шахраї можуть все ретельно замаскувати. З'ясувати чи є така проблема на вашому підприємстві допоможуть спеціалісти з форензик-послуг та аудит фінансової звітності. Що являє собою форензик, з якими проблемами бореться і найголовніше - як убезпечити свій бізнес - дізнаємось просто зараз!

Що являє собою?

Форензік-послуга являє собою комплекс послуг, які допомагають ефективно виявити корпоративне шахрайство і можливість корупції у компанії. До основних послуг, які здійснють фахівці, входить адвокатське розслідування. Воно дозволяють виявити недобросовісних працівників і віддати їх під слідство. За допомогою такого розслідування ви не лише з'ясуєте конкретну особу працівника, але й зможете притягнути його до відповідальності.

Яким буває шахрайство в компанії?

Насамперед з'ясуємо найпоширеніші види корпоративного шахрайства. Таке шахрайство найчастіше можна зустріти в зонах закупівель, виробництва і продажів, а також в зоні персоналу.

Кожна з цих галузей може зазнати витоку коштів. Однак, перш ніж розпочати перевірку наведених вище зон, спеціаліст проводить орієнтацію пошукового процесу. З цією метою проводиться складання списку підозрюваних, які можуть бути причетні до витоку фінансів.

Як убезпечити свій бізнес?

Складовою частиною Форензик-послуг є комплеанс. Він являє собою комплекс заходів, які коректують або вводять нову систему контролю, щоб уникнути повторення або виникнення інцидентів корпоративного шахрайства і корупції.

До комплексу комплеанс-послуг входить:

  1. аналіз та оцінка ризиків корупції та хабарництва;
  2. розробка рекомендацій щодо вдосконалення системи управління ризиками корупції і хабарництва;
  3. сприяння у впровадженні антикорупційної комплаенс-системи;
  4. надання послуг незалежної, анонімної та конфіденційної гарячої лінії (зателефонувати можуть всі співробітники компанії);
  5. сприяння в проведенні перевірок за анонімними повідомленнями про порушення вимог антикорупційного законодавства;
  6. оцінка ризиків шахрайства з подальшою розробкою рекомендацій щодо вдосконалення системи внутрішнього контролю та сприянням в її впровадженні.

Така система вважається однією з найефективніших. А для того, щоб процес розлідування пройшов вдало, рекомендуємо заручитися підтримкою фахівців від компанії "Оттен Консалтинг". Ми допоможемо здійснити розслідування фінансових шахрайств, протидіяти хабарництву і корупції, а також проведемо збір документальних та електронних доказів.

Подбайте про безпеку власного бізнесу. Замовте послугу форензік-послугу просто зараз! З іншими послугами компанії можна ознайомитись на сайті.