Податкова оптимізація - шлях до конкурентоспроможності підприємства!

Нині, будь-яке підприємство прагне бути конкурентоспроможним. Адже власний біснес - це постійний ризик, який завжди вимагає значних фінансових витрат, постійного здійснення контролігу, що загалом неможливо без правильного підходу та створення своєї індивідуальної моделі діяльності.Досягти потрібного результату можливо найрізноманітнішими способами. Одним з них є податкова оптимізація.Що являє собою оптимізація податків та які існують способи її оптимізації - тема, яка хвилює кожного. Відповіді на ці питання знайдете у цій статті. 

Перед тим як говорити про оптимізацію податків, наведемо деяку статистику. Як говорять дослідження «Doing Business 2018», Україна займає 76 місце в рейтингу надання умов для ведення підприємницької діяльності. У 2019 ситуація трохи покращилася - Україна перемістилась на 71 місце. На таку ситуацію головним чином впливає оптимізація податків. Адже лише маленька частина українських підприємців дійсно займається цим питанням.

Схеми зменшення оподаткування в Україні. Вивчаючи питання оптимізації податків, можна зустріти таке поняття, як "білі методи" або, простіше кажучи, законні схеми зменшення обсягу податкових виплат, при реалізації яких підприємець нічим не ризикує. Такі схеми безпосередньо залежать від податкових реформ, які реалізує уряд аби поліпшити умови ведення бізнесу та економічної ситуації в країні. Нижче розглянемо приклади деяких стратегій.

Оформлення співробітників через ФОП. Цей метод користується значним попитом серед підприємств.. Його суть в трудовому договорі з фізичною особою-підприємцем полягає в тому, що дозволяється сплачувати податок не більше 5% від розміру отриманого доходу за співробітника замість 18%.

Оптимізація податку на прибуток з використанням ФОП. Продаж товарів за низькою ціною безлічі ФОПів, після чого останні продають товар за вищою ціною, але сплачуючи, при цьому, менший податок.

Реорганізація компанії в холдингову структуру. Така оптимізація передбачає одразу декілька можливостей. Перша - для кожної складової структури (кожної юридичної особи), дозволяє вибрати найвигідніший варіант оподаткування. Таке рішення дозволить знизити в сумі загальний обсяг податків холдингу. Друга можливість - мінімізація податків шляхом "офшору", тобто розміщення керуючої компанії за кордоном. Для цього варто вибрати державу з податковою системою зручнішою, ніж українська (наприклад, країни ЄС або США).

Оптимізація податків із заробітних плат. Останні зміни в ПКУ дозволяють зменшити податкове навантаження з зарплат працівників. Наприклад, це можна зробити через соціальні відрахування (соцпакети, медичне страхування та ін.).

Правильний та грамотний підхід до процесу оптимізації оподаткування - здійснити легко, а найголовніше безпечно. Однак самотужки впоратись з цим завданням неможливо. Варто залучитися досвідом та пітримкою юристів податкового права. Спеціалісти компанії "Оттен Консалтинг" допоможуть здійснити ведення власного бізнес-процесу в найоптимальніший спосіб, не порушуючи вимог законодавства та місцевих податкових органів.

Звертайтесь просто зараз! Деталі за телефоном,вказаним на сайті. Будемо раді співпрацювати з вами!