Аутсорсинг бухгалтерський облік: переваги та недоліки

В сучасному бізнесі дотримання всіх вимог податкового законодавства є досить важким завданням. Ведення господарської діяльності – справа нелегка, і в цьому процесі дуже важливо бути відповідальним та спостережливим і не проґавити навіть найменших деталей. Проте як попри все це не втратити й здоровий глузд? Вихід є! На сьогодні дуже популярні послуги з аутсорсингу. Що ж це таке?

"Outsourcing" при дослівному перекладі з англійської означає "використання зовнішнього ресурсу". По суті, це доручення замовником сторонньої організації виконувати певні завдання або бізнес-проекти. Існують різні напрями та функції, які підприємства можуть передати на аутсорсинг, але найпоширенішим є аутсорсинг у сфері бухгалтерсього обліку, податкового обліку і фінансів. Підприємці малого та середнього бізнесу найчастіше користуються такою послугою, адже їм вигідніше передати ведення бухгалтерії фахівцям у цій галузі, ніж утримувати у штаті бухгалтера.

Аутсорсинг бухгалтерський облік має ряд переваг, а саме:

• Передача на аутсорсинг ведення бухгалтерського обліку дає можливість підприємству сконцентруватись на найбільш пріоритетних напрямах розвитку і скоригувати витрати ресурсів компанії.

• Економія грошових ресурсів. Цей фактор є найбільшою перевагою, адже аутсорсинг обходиться дешевше, ніж утримання в штаті власних бухгалтерів.

• Економія часу. Ви можете не турбуватись про правильність ведення бехгалтерського обліку підприємства та сфокусуватись на вирішенні інших завдань.

• Висока якість ведення бухгалтерського обліку. Компанії, які мають величезний досвід роботи у веденні податкового та бухгалтерського обліку, забезпечують високу якість надання послуг, до того ж фахівці таких компаній ознайомлені зі всіма тонкощами ведення процесу.

Втім якими б чудовими не були переваги аутсорсингу, у нього також є недоліки. Головним із них є ризик витоку інформації. Це одна з причин, чому керівники з недовірою ставляться до таких організацій. Тому під час вибору компанії варто ретельно аналізувати доступні пропозиції, звертати увагу на репутацію цих фірм та досвід роботи на ринку.

Компанія «Оттен Консалтинг» заснована ще 2008-го року Томасом Оттеном та Наталею Шевченко. Офіс розташований у столиці Україні – м. Київ. Висококваліфіковані фахівці компанії завжди застосовують індивідуальний підхід до клієнта. Досвід, який ми здобули наданням якісних послуг, дозволяє знаходити вихід із найрізноманітніших ситуацій. Наша робота базується на командному виконанні проектів. Кожна команда складається з двох-п'яти спеціалістів і очолюється висококваліфікованим лідером. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!