Аудит відповідності: контроль ваших фінансів та ефективності праці дочірньої компанії

Аудит - це перевірка публічної бухгалтерської звітності, обліку, первинних документів та іншої інформації щодо фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання з метою визначення достовірності їх звітності та обліку, його повноти і відповідальності чинному законодавству та встановленим нормативам.

Є різна форми аудиту. Найчастіше його поділяють на внутрішній та зовнішній. Ми проводимо зовнішній аудит, адже ми не є членами вашої фірми. Це дозволяє робити наші висновки про компанію ще більш об'єктивними.

Аудит відповідності - надзвичайно корисна процедура для компанії. Адже таким чином можна дізнатися, чи система внутрішнього аудиту компанії є ефективною. Звірити, чи звіт про фінансові результати відповідає дійсності. Це перевірка бухгалтерської звітності, обліку, первинних документів та іншої інформації щодо фінансово-господарської діяльності суб'єкта.

Зазвичай аудит поділяється на чотири етапи: збір інформації, планування, проведення аудиту, представлення звіту. Кожен з етапів має однаково цінне значення для всього процесу. На першому етапі проводиться збір і документування інформації про клієнта. Визначаються фактори ризику, особливості фірми.

Другий етап - це визначення ступеня ризику та вибір стратегії аудиту для групи рахунків бухгалтерського обліку. Третій етап включає в себе безпосередню перевірку. І на останньому, четвертому кроці ми надаємо звіт про результати перевірки, підводимо підсумки, даємо консультацію щодо покращення роботи.

Провести неупереджений аудит відповідності - означає проконтролювати дочірню компанію в Україні, переглянути документацію та отримати адекватну картину фінансів фірми. А також, протестувати компанію на хабарництво, корупцію та зловживання владою.

«Оттен Консалтинг» надає послуги аудиту, допомагає керівництву західних материнських компаній зрозуміти чи місцеве керівництво діє у відповідності з внутрішніми корпоративними правилами. З'ясовує, чи всі бізнес-операції дочірньої компанії в Україні проводяться прозоро.

Ми - німецька компанія, що має багаторічний досвід роботи у сфері аудиту. В результаті перевірки клієнт отримає: зниження ризику зловживань і хабарів, правових та податкових ризиків; підвищення економічної цінності компанії. В результаті перевірки місцевий бізнес стає більш прозорим, ефективним і прибутковим.

Ви можете замовити послугу «аудит відповідності» на сайті або зателефонувати за вказаним на сайті телефоном! «Оттен Консалтинг» допоможе зробити ваш бізнес ще кращим та ефективнішим!