«Оттен Консалтинг»: податкова система України від

Тема оподаткування в Україні носить досить складний та суперечливий характер. Податковий консалтинг - неоціненна річ у цій справі, тому що інколи досить складно розібратися в усіх тонкощах та зрозуміти як насправді працює ця система. Оподаткування як таке, річ позитивна, адже за рахунок податків збагачується країна. Інша річ чи доходять ці податки до державної скарбниці. Але мова не про це.

За останній час сталися деякі зміни. Зокрема, був прийнятий Податковий кодекс, з якого розпочалася реформа. Та українське податкове законодавство все ж таки продовжує містити окремі положення, які є неоднозначними. Наприклад, основний принцим, згідно з яким податковий облік повинен базуватись на бухгалтерському, лише нещодавно почав вводиться в дію. Отож, розбіжностей між обома обліками уникнути не вдасться. Численні операції обробляються нерівномірно і часом важко для розуміння.

Оподаткування в Україні здійснюється за двома системати: загальною та спрощеною. Особливості кожної слід врахувати при реєстрації підприємства. Якщо ваша фірма перебуває на загальній системі оподаткування, тоді ви повиннні платити податок на прибуток підприємства. Податкова декларація подається раз на рік.


Податок на девіденти платяться в обох системах. Тільки в загальній він становить менший відсоток. Великою популярністю серед підприємців користується єдиний податок. Він вираховується стосовно складу та характеристики груп платників. Податок на додану вартість (ПДВ). Цей податок можна сплачувати по бажанню, а обов'язковим він стає у випадку, якщо комампанія має більше 1 млн доходу.

Загалом, нюансів більше, ніж достатньо. Дуже часті зміни у податкових законах призводять до того, що виходить просто путанина. Навіть маючи власних спеціалістів у сфері податкового обліку, клієнти звертаються за консультаціями чи незалежною професійною думкою з метою встановити діючі податкові правила у різні періоди діяльності та відповідні наслідки у разі необхідності коригування звітності, та сплати штрафних санкцій.

Консультація з питань оподаткування - найкращий вихід з ситуації. «Оттен Консалтинг» має багаторічний досвід праці у сфері оподаткування й поділиться ним з вами. Ми не тільки пояснюємо українську систему оподаткування, але даємо чіткий план вирішення податковий проблем.

«Оттен Консалтинг» німецька компанія, член українсько-німецької торгівельно-промислової палати, учасник ETL-group. Виступаємо консультантом Укаїнського уряду в кооперації з German Advisory Group. Ми орієнтовані на великі та середні підприємства. Працюємо по всій території України.

Не можете розібратися з податками? «Оттен Консалтинг» допоможе!