Реструктуризація та ліквідація підприємств

Якщо підприємство не приносить бажаних результатів, то виходи два. Перший - це реструктуризація. Вже не тільки старші люди, але й молодь помітили, що час став рухатись швидше. Бізнес повинен йти в ногу з часом. В іншому випадку, рано чи пізно, наступить банкрутство і ліквідація підприємства. Отож, якщо на вашій фірмі все йде рівно і гладко, то не спішіть радіти. Адже через 5 років ви станенте банкротом.

Рекструктуризацію потрібно проводити хоча б раз на 10 років, залежно від того чим займається фірма. Чи пам'ятаєте ви найшаленішу й науспішнішу реструктуризацію століття? Знаменитий директор «General Electric» Джек Велч, що за 20 років роботи збільшив вартість компанії в 30 разів. А все чому? Тому що вчасно реструктуризував фірму під потреби часу й покупців.

Насправді, реструктуризація не зовсім приємний процес для фірми. Це як щеплення: потрібно зробити, щоб потім не було хвороби. В економічному розумінні «хвороба» - це банкротство, що приводить до «смерті» (ліквідації). На проведення реструктуризації потрібні час та гроші.

Щоб провести токого виду діяльність, вам не обійтися лише тренером змін. В цьому випадку вам знадобиться консалтинг з боку досвідченої іноземної фірми. Оттен Консалтинг надасть бухгалтерські консультації, податкові консультації, проінформує про те, як налагодити експорт товарів, допоможе з фінансовим планування й організує контролінг якщо в тому є потреба. Про ефективність нашої роботи свідчить наша співпраця, надання консультацій щодо економічної політики чиновникам уряду України.

Якщо ж ситуація така, що ліквідація організації невідворотна, тоді Оттен Консалтинг допоможе і з цим. В українському законодавстві немає єдиного документу, який регламентує ліквідацію підприємства. Тому в кожної фірми цей процес проходить неоднаково. Відповідно мало керівників підприємств знають подібну процедуру проведення.

Ліквідацію породжує банкроцтво, яке має різні стадії: прихована, фінансова, явна. Якщо на перших двох можливо ще щось виправити, то на останній це вже марно. Ліквідація проходить декілька стадій і не може проводитись без ліквідаційної комісії. Є різниця між ліквідацією державного підприємства і приватного. Наші кваліфіковані та досвідчені працівники дадуть вам дієві та поступові поради як провести ліквідацію успішно.

Окрім цього, ми спеціалізуємось на бухгалтерських послугах, аудиту компанії, консультуванні з питань оподаткування, форензіку, рекрутінгу, дью-ділідженсі, фінансовій звітності за стандартами IFRS та GAAP.

Зацікавила пропозиція? Тоді телефонуйте за контактним телефоном!