Про нас

Otten Consulting (Оттен Консалтинг) - це консалтингова компанія, заснована в 2008 році. Член Німецько-Української промислово-торговельної палати. Член німецької групи компаній ETL Group, що надає консалтингові та аудиторські послуги по всьому світу, і є найбільшою німецькою консалтинговою компанією із загальним оборотом понад 730 млн. евро в рік. Otten Consulting також є членом German Advisory Group, яка консультує український уряд з питань впровадження економічних реформ та інтеграції у світову економіку. Otten Consulting виступає надійним партнером для іноземних інвесторів в Україні.

Компанія заснована у 2008 році Томасом Оттеном та Наталею Шевченко.

Томас Оттен працює з 2006 року в Україні в області консультування з питань оподаткування, бухгалтерського обліку та перевірки фінансового стану та звітності підприємств (Financial Due Diligence).

В рамках своєї попередньої діяльності на посаді директора консалтингової компанії він здобув глибокі професійні знання стосовно місцевих особливостей бухгалтерського та податкового обліку, специфіки роботи іноземних інвесторів в Україні. Цей професійний, в першу чергу зорієнтований на практику досвід, як і раніше охоче використовується у численних доповідях, а також в спеціалізованих статтях.

Початок роботи в Україні поклала його дворічна діяльність як консультанта в банківській сфері для "Кредитанштальт фюр Відерауфбау" та Європейського банку реконструкції та розвитку в кінці 90-х років.

З 2000 по 2006 роки Томас Оттен працював в Німеччині спеціалістом з фінансових питань (Financial Due Diligence) та оцінки підприємств, а також як фінансовий директор виробничого підприємства.
Томас Оттен здобув диплом спеціаліста з економіки підприємства в університеті в м. Кельн, Німеччина.

Володіє німецькою, англійською та російською мовами.

Наталя Шевченко, Фінансовий директор

Наталя Шевченко має 14-річний досвід роботи головним бухгалтером в різних сферах економіки, а також є освіченим юристом та має відповідний професійний досвід, необхідний для запропонованого спектру послуг.

ЇЇ професійне становлення охоплює шлях від головного бухгалтера в малих та середніх підприємствах, великому промисловому підприємстві до керівника в міжнародній консалтинговій компанії. Має успішний досвід керування проектами у сфері агробізнесу, менеджменту в організації діяльності компаній та їх ліквідації. Досвідчений консультант у сфері організації операційних процесів відділу фінансів та бухгалтерії, постановці обліку на підприємстві та у питаннях оподаткування.

При цьому вона має не тільки глибокі професійні знання, а й великий досвід спілкування з місцевими органами влади.

Здобула освіту юриста, менеджера-економіста та має диплом IAS.

Володіє українською, російською та англійською мовами.

Яна Волошина,начальник бухгалтерського відділу

Здобула освіту в сфері бухгалтерської справи та аудиту. Володіє сертифікатами MBA, ACCA DipIFR, CAP, IAS, IAB. Має більш ніж двадцятирічний досвід роботи на посадах головного бухгалтера, аудитора, голови відділу фінансового аналізу. Має досвід роботи в сфері оптова торгівля, імпорт, аудит та консалтинг. Бере участь в роботі над проектами в наступних компаніях -SMS Siemag, Silesia, Sixt, Duevelsdorf.

 

 

Ольга Гейчук,старший податковий консультант

Здобула освіту в сфері фінансів. Володіє сертифікатами CAP, ACCA DipIFR. Має більш ніж шістнадцятирічний досвід на посаді головного бухгалтера та податкового консультанта в таких сферах бізнесу як оптова торгівля, імпорт, туризм, представництва.
Виступає консультантом Міністерства фінансів в кооперації з German Advisory Group. Бере участь в роботі над проектами в наступних компаніях -Leoni AG, Sharp (incl. SAP), SMS Siemag, Duevelsdorf.

 

 

 

Юлія Пророченко,начальник відділу персоналу

Має восьмирічний досвід роботи в галузі управління персоналом та рекрутингу. Має успішний досвід підбору фінансових кадрів для таких компаній як VEKA, Billa/Rewe, METRO, VA Intertrading, Eurogold, GerromInvest Holding, BeitenBurkhardt, Silesia GmbH, Sharp, Dermapharm, Duevelsdorf, TÜV SÜD, Ara Shoes.

 

 

 

 

Наша команда

Наші спеціалісти мають багаторічний досвід роботи у сферах українського та міжнародного бухгалтерського обліку та оподаткування. Всі наші працівники мають досвід роботи з іноземними компаніями (в Україні чи за кордоном) та вільно володіють німецькою/англійською, російською та українською мовами.

Коли ми вибираємо спеціалістів, які займатимуться справами клієнта, ми приділяємо особливу увагу тому, щоб їхні знання та досвід відповідали вимогам клієнта. Таким чином це звільняє клієнта від додаткових витрат на тренінги та навчання.

Наша робота будується на командному виконанні проектів. Кожна команда складається з двох-п'яти спеціалістів і очолюється висококваліфікованим лідером з великим досвідом роботи у сфері бухгалтерського, податкового та фінансового обліку.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Оттен Консалтинг: бухгалтерські послуги, податкова консультація, аудит відповідності
(основний офіс)

04053, Україна, Київська, Київ, Провулок Бехтерівський, будинок 4B
  • +38 (044) 492 77 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create